Grąžinimas

Mes visuomet tikimės, kad įsigytas Body Talk bodis, suknelė ar kits prekė puikiai Jums tiks ir atras savo vietą Jūsų garderobe. Vis dėlto, jeigu atsitiktų kitaip - visuomet galite prekę grąžinti ar pakeisti į kitą.  

El. parduotuvėje www.bodytalk.lt pirktą prekę galite grąžinti arba keisti į kitą per 14 kalendorinių dienų nuo prekės įsigijimo. Keičiama ar grąžinama prekė turi atitikti šiuos kriterijus:

  • prekė nebuvo dėvėta ir sugadinta;
  • prekė turi savo originalią pakuotę ir gamintojo etiketes;
  • prekės komplektacija nepasikeitė ir turite jos įsigijimo dokumentus.

Keičiama ar grąžinama prekė turi būti pristatyta adresu UAB Mados projektai, P. Vileišio g. 6D-16, Vilnius. Siųsti galima kurjeriu arba registruota pašto siunta. Kartu su preke turi būti pristatytas tvarkingai ir pilnai užpildytas šis prašymas bei PVM sąskaita-faktūra, gauta įsigijus prekę el. parduotuvėje www.bodytalk.lt. Prekės grąžinimo ar keitimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Gavę keičiamą ar grąžinamą prekę, įsipareigojame per 14 dienų informuoti klientą, ar prekė atitinka keitimo/grąžinimo kriterijus. Jeigu prekė atitinka kriterijus, UAB Mados projektai įsipareigoja pakeisti prekę arba grąžinti sumokėtus pinigus.

ATSISIŲSTI PREKĖS GRĄŽINIMO/KEITIMO FORMĄ