Apie Body Talk

Jis kalba. Iš pradžių to negirdime. Vėliau – nekreipiame dėmesio. Kol galiausiai įsiklausome. Kad užmegztume pokalbį su savo kūnu, prireikia laiko. Bet jis laukia. Mūsų kūnas kantrus. Ir jis nusipelnė, kad jį suprastume.

2013 metais dvi lietuvės kūrėjos leidosi į universalios kalbos tarp moters ir jos kūno paieškas. Taip atsirado „Body Talk“. Tobulam dialogui tobulai tiko drabužiai. Juk plonas audinio sluoksnis, skiriantis kūną nuo pasaulio, geriausiai perteikia jo istorijas. Maloniam pokalbiui „Body Talk“ renkasi švelnias medžiagas, minimalistines formas ir neblėstantį stilių.  

„Body Talk“ apgaubia moterį ir jos kūną patogiais elegantiškais drabužiais, atspindinčiais gyvenimo aistrą ir saviraiškos laisvę. Būtent dėl to šio prekės ženklo glaustinukės ir suknelės tapo būtinu energingų ir aktyvių moterų atributu bet kokia proga. „Body Talk“ drabužiai stebuklingai lengvai kinta pagal juos vilkinčios moters poreikius – nuo darbo dienos iki prabangios vakarienės. „Body Talk“ stilius neužgožia asmenybės. Nes svarbiausia yra kūnas, o drabužiai – tik būdas kūnui kalbėti ir papasakoti savo istoriją.